Prase i prijatelji

Dobrodosli u svet zivotinja !

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Kakav ste ucenik ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Luka
Feniks
Feniks

Muški
Broj poruka : 632
Godina : 23
Tim : Zmije
Datum upisa : 18.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 4:57 pm

:)Hana ::
Ma pustiga mnogo je sujetan to jest misli da je on najpametniji,najbolji u svemu,a ustvari je nula i sigurno je ljubomoran sto si ti vukovac,a on ne pa te tu umalazava. Ma sta ja lupetam pokazace prijemni bolje receno zivot koce se pokazati pametnijim. Mada postoje pod znacima navoda ,,streberi'' koji non stop strebaju pa i budu vukuvci,poloze prijemni sa 100 bodova,upisu gimnaziju (naj verovatnije) i onda propadnu,mada i uspeju.Ja ne znam kakvi ste vi ucenici pa nebi da pametujem i nekoga da vredjam.

Hana, molim te, nemoj ti da me ucis ko je pametniji, pls. Nemoj tu da izigravas da si najpametnija i nemoj da me zajebavas. Ja cu da upisem gimnaziju, a ne neku losu skolu. Ja vec znam Basic, C++, Asambler, DC++, ... i upisacu elektro tehnicki fakultet. Nemoj molim te da mi glumis Ajnstajna.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski
Broj poruka : 991
Tim : Prasici
Datum upisa : 01.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 5:16 pm

Nemoj da diras Hanu,devojka je najnormalnije odgovorila na tvoj prethodno bezobrazni post upucen devojci koja ti nista ruzno nije rekla,a mozes da se ljutis koliko hoces ali ovo sve je jer si bezobrazan,opusti se malo...Ko ti je tata,Butulija je predavao ali je otisoa u ekonomsku i dosao je novi,onako nosi cvikere,opusten skroz??
Nazad na vrh Ići dole
:)Hana
Hipogrif
Hipogrif

Ženski
Broj poruka : 211
Godina : 28
Tim : Psi
Datum upisa : 26.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 6:09 pm

SeKtOr_X_hAcK ::
Ma pustiga mnogo je sujetan to jest misli da je on najpametniji,najbolji u svemu,a ustvari je nula i sigurno je ljubomoran sto si ti vukovac,a on ne pa te tu umalazava. Ma sta ja lupetam pokazace prijemni bolje receno zivot koce se pokazati pametnijim. Mada postoje pod znacima navoda ,,streberi'' koji non stop strebaju pa i budu vukuvci,poloze prijemni sa 100 bodova,upisu gimnaziju (naj verovatnije) i onda propadnu,mada i uspeju.Ja ne znam kakvi ste vi ucenici pa nebi da pametujem i nekoga da vredjam.

Hana, molim te, nemoj ti da me ucis ko je pametniji, pls. Nemoj tu da izigravas da si najpametnija i nemoj da me zajebavas. Ja cu da upisem gimnaziju, a ne neku losu skolu. Ja vec znam Basic, C++, Asambler, DC++, ... i upisacu elektro tehnicki fakultet. Nemoj molim te da mi glumis Ajnstajna.

Hej,hej,hej STOP.Nekazem ja da si ti GLUP ,nego kazem da nevredjas druge forumase i nazivas ih glupim. Upisi gimnaziju i sa srecom. Samo da ti kazem da pored gimnazije postoje bolje skole,a ne kao sto si ti napisao citiram ,,Ja cu da upisem gimnaziju, a ne neku losu skolu'' ne znam sta ti to znaci,ali postoje skole koje su mnogooo bolje od gimnazije,jer je ona samo kao nastavak osnovne skole i posle toga moras falkutet.Ti upisi sta hoces mene se netice. I ja nisam rekla da sam najpametna ne znam odakle si to izvadio ?
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 6:20 pm

Da,Gimnaziju ko zavrsi mora na fakultet jer nije strucna skola kao sto su ekonomska i medicinska,ali u svakom slucaju danas ko hoce da nadje dobar posao Mora zavrsiti fakultet...
Nazad na vrh Ići dole
Natica...
Hipogrif
Hipogrif

Ženski
Broj poruka : 234
Datum upisa : 20.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 6:30 pm

Pa treba da znas i da me ne zezas. OK. nemoj da zezas pametnije od sebe.

7. na polugodistu sam polozila sa jednom cetvorkom, a sad sam malo i pokvarila ocene... pa... jbg... bicu odlicna, ali ne sa svim peticama 2
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://britney.blog.ba
Hipogrif
Hipogrif

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 6:49 pm

Natica... ::
Pa treba da znas i da me ne zezas. OK. nemoj da zezas pametnije od sebe.

7. na polugodistu sam polozila sa jednom cetvorkom, a sad sam malo i pokvarila ocene... pa... jbg... bicu odlicna, ali ne sa svim peticama 2

Svaka cast Natalija kao i ostali forumasi svi ste breee odlicni.Izgleda da sam ja jedina bila vrlodobra.Inace sada idem u 4razred ekonomske skole sa ekonomskog tehnicara i mogu da vam kazem da je ekonomska super srednja skola ! ;)
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Mar 29, 2008 7:55 pm

Ja sam u osnovnoj bila odlicna,ali u Gimnaziji vrlo dobra jer je mnogo teska,ali sam na kraju ipak upisala fakultet vezan za ekonomiju tj bankarstvo.Mozda bi bilo bolje da sam isla u ekonomsku jer su oni radili te predmete u srednjoj,dok sam se ja sa njima srela tek na faxu i mnooogo mi je bilo teze...Niko te nece pitati kakav si ucenik bio u osnovnoj i srednjoj jer ti to danas ne vredi bas ako ne zavrsis fax,bolno ali istinito. :(
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Ned Mar 30, 2008 8:57 pm

Da taj sto nosi cvikere. TO mi je cale. Sta si imala? Gimnazija je najbolja skola jer se stekne najbolje predznanje za dalje skolovanje i najlakse se upise fax i najlakse zavrsi, a sa fakultetom se najlakse i najbolje zaposljava i dobre su plate, a sa srednjom strucnom, pffffffff. Njesra.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Ned Mar 30, 2008 10:06 pm

Ja sam bila poslednja generacija kojoj je predavao Butulija,a kod njega smo svi imali petice,a drugarici je predavao tvoj tata,Skrba ga zovu,koliko znam i kod njega skoro svi imaju petice...
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Ned Mar 30, 2008 11:38 pm

Predavao ti je Ceda Butulija? Lol! Ja i cale ga sreli u bg-u i videli ga kako kupuje farmerke. On kaze kupujem vec 20 godina iste da mi ne bi rekli da sam se ponovio!!! LOl!
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pon Mar 31, 2008 12:01 am

On je najveci ludak,kod njega je sve moglo da se radi...Ne cudi me uopste to za farmerice :D:
Nazad na vrh Ići dole
BigBrother
Hipogrif
Hipogrif

Muški
Broj poruka : 196
Tim : Ptice
Datum upisa : 20.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Čet Apr 10, 2008 1:22 pm

Ona ne glumi Ajstajna.......Ako si toliko pametan...."Pametniji od Vukovca",Sto onda ti nisi Vukovac??????????
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka

Ženski
Broj poruka : 1592
Godina : 24
Datum upisa : 23.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Čet Apr 10, 2008 6:59 pm

To sto se razumes u kompjutere ne znaci da se razumes u sve....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.berneseland.co.nr
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Čet Apr 10, 2008 7:32 pm

I understand all peple on this forum !!! Naravno, sve sem admina, on je jedini normalan ... Lol !
Nazad na vrh Ići dole
Hipogrif
Hipogrif

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Čet Apr 10, 2008 11:05 pm

BigBrother ::

Ona ne glumi Ajstajna.......Ako si toliko pametan...."Pametniji od Vukovca",Sto onda ti nisi Vukovac??????????

BigBrother da li znas da vecina vukovca su streberi i sve bublaju napamet ( neverujem da su to Jelena i Prase ) i oni bas i nisu pametni mislim na te strebere. Verujem da je SeKtOr_X_hAcK pametniji od vecine tih vukovca jednostavno ga mrzi da uci,ali on zna kako je on rekao Basic, C++, Asambler, DC++ i mocice da upise zeljenu skolu.
Ja sam mogla da budem sigurno vukovac,ali me je mrzelo da ucim istoriju,geos i sve ostale bubalacke predmete,ali sam imala 5 iz fizike,hemije i matisa. Izvinite ako sam pametovala i izigravala Ajstajna. Jednostavno sukob interesa.
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 12:47 am

Dobro je Hana, vidim da si pametna... Svaka cast. Konacno neko normalan...
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 1:27 pm

Ih velika stvar sto zna dve tri stvarcice...Sta sad hoces da kazes da ste vi najpametniji ovde?Pa da ste toliko pametni,ne bi vas mrzelo da ucite,vec bi bili zeljni znanja...
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 1:31 pm

I understand all peple on this forum !!! Naravno, sve sem admina, on je jedini normalan ... Lol !
E pa izvini "pametnjakovicu" ,ali engleski ti je malo zakazao!!!!Ovo sto si rekao u prevodu znaci:
Ja razumem sve ljude na forumu,naravno sve sem admina,on je jedini normalan...Tako da mislim da nisi bas expert u znanju!
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 2:29 pm

Hana,ne mozes da generalizujes i da kazes da streberi nisu pametni.Ja znam puno strebera koji samo bubaju na pamet a nemaju veze sa zivotom,ali isto tako znam i dosta vukovaca iz Gimnazije kojima uopste ne treba puno vremena da nauce to sto treba,pametni su,obrazovani i nema teme o kojoj ne mozes da pricas sa njima,i jako duhoviti!!Zasto onda tu svoju inteligenciju ne bi iskoristili i za to da budu odlicni u skoli,jer ce im mnogo pomoci u daljem skolovanju!Takodje znam dosta ljudi koji su losi ucenici,ali jaaako pametni,ali ih jednostavno mrzi da uce.
Uostalom,kako ovde na forumu neko za nekog moze da kaze da je pametan ili glup?? cek
Videcete da to na fakultetu nista ne znaci da li si bio odlican ili vrlo dobar u srednjoj skoli,a jos manje u osnovnoj,ali je zalosno da ti dodje iz dupeta u glavu tek na kraju srednje skole sto nisi ucio pa ne mozes da upises nesto sto zelis i to se odrazi na celu dalju buducnost.
:aaaaaa:
Nazad na vrh Ići dole
Hipogrif
Hipogrif

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 5:48 pm

berneseland ::
E pa izvini "pametnjakovicu" ,ali engleski ti je malo zakazao!!!!Ovo sto si rekao u prevodu znaci:
Ja razumem sve ljude na forumu,naravno sve sem admina,on je jedini normalan...Tako da mislim da nisi bas expert u znanju!

understand ima i znacenje shvatiti koliko ja znam. Sigurno nebi rekao Ja razumem sve ljude na forumu,vec Ja nesvatam sve ljude na forumu. Valjda.
Nebi da se svadjam sa tobom Jelena. 2
Nazad na vrh Ići dole
Hipogrif
Hipogrif

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 5:50 pm

ikac ::
Hana,ne mozes da generalizujes i da kazes da streberi nisu pametni.Ja znam puno strebera koji samo bubaju na pamet a nemaju veze sa zivotom,ali isto tako znam i dosta vukovaca iz Gimnazije kojima uopste ne treba puno vremena da nauce to sto treba,pametni su,obrazovani i nema teme o kojoj ne mozes da pricas sa njima,i jako duhoviti!!Zasto onda tu svoju inteligenciju ne bi iskoristili i za to da budu odlicni u skoli,jer ce im mnogo pomoci u daljem skolovanju!Takodje znam dosta ljudi koji su losi ucenici,ali jaaako pametni,ali ih jednostavno mrzi da uce.
Uostalom,kako ovde na forumu neko za nekog moze da kaze da je pametan ili glup?? cek
Videcete da to na fakultetu nista ne znaci da li si bio odlican ili vrlo dobar u srednjoj skoli,a jos manje u osnovnoj,ali je zalosno da ti dodje iz dupeta u glavu tek na kraju srednje skole sto nisi ucio pa ne mozes da upises nesto sto zelis i to se odrazi na celu dalju buducnost.
:aaaaaa:

Pa jasam mislila na te sto bubaju,a ustavri neznaju nista. Izvinite ako sam neke uvredila. to sam bila rekla jer je BigBrother rekao SeKtOr_X_hAcK da ako je tako pametan sto nije vukovac.
Nazad na vrh Ići dole
ikac
Jednorog
Jednorog

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 6:48 pm

Mene nisi mogla da uvredis jer ja nisam u srednjoj bila odlicna nego vrlo dobra,a u osnovnoj jesam bila vukovac ali se to ne racuna.Ako neko vec ima potencijala mislim da bi trebalo da iskoristi to zbog kasnijeg upisivanja na bolji fax...Sad druga stvar je to da li uopste zeli da juri prosek,ja ga nisam jurila,i ne kajem se,upisala sam fax,ide mi super,tako da opusteno. :D:
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Pet Apr 11, 2008 8:51 pm

Sta bre vi mene ispravljate u Engleskom, a??? Rekao sam da razumem sve ljude, pa naravno da ih razumem... Lol ! Treba da se lece, ali dobro, ne bas svi vec NEKI, ali ocigledno kapirate moje savete tako da je cak i osoba sa nikom ikac pocela da se urazumljuje. Hvala sto me slusate ! I nemoj neko da mi govori da sam glup i los djak, odlican sam, a za pamet ne bih da se hvalim, ali sam pametniji verovatno od vecine, lol ...
Nazad na vrh Ići dole
berneseland
Administratorka
Administratorka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Apr 12, 2008 11:10 am

Pa ne razumem sta si to hteo da kazes...rekao si razumes sve sem admina koji je jedini normalan...mislim koja glupost!Verovatno si hteo da kazes da ne razumes nikog sem admina,zato sto je on jedini normalan,al ajde....kad vec tako kazes....
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Feniks
Feniks

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kakav ste ucenik ?   Sub Apr 12, 2008 4:16 pm

Ne, rekao sam da razumem! Nemoj da me ispravljas... Razum ih da su M.Z.O. Lol